Linde

Linde Material Handling Gazelą Biznesu 2009

Linde Material Handling Gazelą Biznesu 2009.
Ile wspólnego ma współczesna firma średniej wielkości z gazelą? Tyle, ile biznes z walką o dominację, lub choćby przetrwanie wśród bezwzględnych i często znacznie silniejszych konkurentów. W tym drugim przypadku podobieństwa dostrzeże każdy, kto choćby otarł się o działalność gospodarczą. Ale wróćmy do gazel. Z zoologicznego punktu widzenia to antylopy średniej wielkości, występujące w szesnastu różnych gatunkach, zamieszkujące stepy Azji i afrykańską sawannę. Zwierzaki niezbyt wielkie, szybkie i niezwykle czujne, aby w razie potrzeby uciec przed drapieżnikiem.
Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.
Linde Material Handling Polska, zostało Gazelą Biznesu 2009 za dynamikę wzrostu w roku 2008 na poziomie 157,90%. W roku ubiegłym firma także została wyróżniona przez kapitułę – zanotowano wtedy dynamikę na poziomie 174,56% za rok 2007.
W rankingu znajdują się sprawdzone, kwalifikowane i wiarygodne firmy, których dewizą jest solidność i przejrzystość działania. Co istotne, Linde Material Handling Polska, jest jedyną organizacją działającą w branży wózków widłowych, która została Gazelą Biznesu w 2009 roku.
 
Na zdjęciu Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Prezes Robert Jurkiewicz odbiera wyróżnienie   Laureaci nagrody Gazela Biznesu 2009
Dlaczego Gazela Biznesu to cenne wyróżnienie?
To ważna rekomendacja w stosunkach handlowych z kontrahentami, to też znakomite referencje. To wyróżnienie dla pracowników i kierownictwa nagrodzonych firm. O przyznaniu decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym, a nie tylko np. wielkość obrotów. Laureat może zobaczyć swoją pozycję na tle całego kraju, województwa i swojej branży.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.