Linde

Używany Linde, tylko od Linde!

Używany Linde, tylko od Linde!
Mija rok od czasu rozpoczęcia przez Linde Material Handling Polska wdrażania unikatowego na skalę Polski projektu weryfikacji jakości wózków używanych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. - W Linde nazywamy ten projekt "PRESTIGE 86" - mówi Marcin Zarzecki, Marketing Manager w LMH.
Wydłużenie warunków gwarancyjnych aż do 900mth lub 9 miesięcy   Wychodząc dalej niż wymagana prawnie weryfikacja, Linde wyselekcjonowało listę 86 newralgicznych, z punktu widzenia bez-
pieczeństwa i jakości, elementów wózków widłowych każdego typu - „86 Punktów Kontroli Jakości LINDE”. Wszystkie wózki z linii wózków używanych klasyfikowanych jako Linde PRESTIGE są sprawdzane wg tej listy przez technika serwisu, a następnie podlegają ponownej kontroli (Double Quality Control) przeprowadzanej przez Managera Jakości Linde. - Z naszym potencjałem warsztatowym i wiedzą, jesteśmy do tego projektu znakomicie przygotowani - ocenia Dariusz Socha, Manager Jakości w LMH.
W efekcie kontroli zostaje wystawiony Certyfikat z załączoną dla Klienta listą wyszczególniającą 86 punktów kontroli, który jest opatrzony podpisem osoby odpowiedzialnej za ten proces.
Daje nam to pewność, że wózek pojawiający się w naszej ofercie, gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność, co w efekcie pozwala nam na wydłużenie warunków gwarancyjnych aż do 900mth lub 9 miesięcy – komentuje Tadeusz Ostrowski, Manager Działu Wózków Używanych i Wynajmu w LMH.
Decyzja o podjęciu prac związanych z dywersyfikacją produktu zapadła w związku
z większymi wymaganiami stawianymi przez coraz bardziej świadomych użytkowników,
lecz także po to, aby stanowczo odróżnić się od pojawiających się ofert pośredników,
którzy oferują produkt niewiadomego pochodzenia, gdzie cena bierze szalę kosztem bezpieczeństwa użytkownika, a dobór sprzętu do aplikacji pozostawia wiele do życzenia

– dodaje Ostrowski.
Linde zamierza promować swoje rozwiązanie poprzez kampanię informacyjną w prasie
oraz na stronie internetowej www.linde-mh.pl - Jesteśmy na etapie wdrażania projektu
w życie. Na rynek już trafiają pierwsze wózki serii Prestige z listą 86 Punktów Kontroli Jakości Linde. Wkrótce też pojawią się reklamy w prasie oraz szczegółowe informacje w naszym serwisie Internetowym.
Wdrożenie takiego projektu jest niezwykle kosztowne i pracochłonne, ale jak przekonuje Zarzecki - Jako producent sprzętu cieszącego się największym zaufaniem klientów na rynku, jesteśmy zobowiązani, aby wyznaczać trendy, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i jakości, co de facto przekłada się na zwiększoną wartość rezydualną w momencie sprzedaży.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.