Linde

iF product design award 2012 dla wózków spalinowych Linde H40–H50

Wyróżniający się projekt.
Firma Linde Material Handling otrzymała niedawno nagrodę „iF product design award 2012” za przeprojektowanie wózków spalinowych z serii H40–H50.
Przyznając tę nagrodę, mianowany przez organizację International Forum Design (iF) międzynarodowy zespół ekspertów po raz kolejny wyraził swoje uznanie dla wysokiej jakości projektu przemysłowych wózków Linde. Do konkursu zgłoszono 2923 produkty w 16 kategoriach. Nagrodę iF zdobyły 863 produkty. Decyzja dotycząca dodatkowego wyróżnienia 60 produktów złotymi nagrodami iF zostanie ogłoszona w siedzibie BMW World w Monachium 10 lutego 2012.
Dla firmy Linde MH projekt łączy się nierozerwalnie z funkcjonalnością wózków. Jak twierdzi Ralf Dingeldein, wiceprezes działu sprzedaży wózków nowych (New Trucks) w firmie Linde MH, „produkt inwestycyjny potrzebuje czegoś więcej niż tylko pięknego projektu. Naszym zamierzeniem jest zademonstrowanie imponującej funkcjonalności naszych wózków poprzez projekt, który jest zarówno atrakcyjny wizualnie, jak i zgodny z tożsamością marki.” Dobry projekt zapewnia intuicyjność oraz prawidłowość obsługi wózka, jak również gwarantuje lepszą ergonomię oraz wyższy poziom zadowolenia użytkownika.
Na targach CeMAT 2011 firma Linde Material Handling wprawiła odwiedzających w zdumienie, prezentując przeprojektowane wózki spalinowe z serii H40–H50 o udźwigu 4–5 ton. Techniczną perełką tych wózków jest zastosowana do zasilania układu hydraulicznego podnośnika pompa o regulowanej wydajności, która nie tylko redukuje zużywaną przez wózek energię, ale również zapewnia cichszą pracę, w szczególności podczas podnoszenia ładunków. Warto również wspomnieć o nowoczesnych siedzeniach, które pojawiły się w kabinie kierowcy. Łatwe do zauważenia są także wprowadzone w tej serii wózków zmiany wizualne – modele oparto na nowym wzorze wózka Linde.

 

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.