Linde

Roadshow przez Europę Wschodnią

Roadshow przez Europę Wschodnią: Linde Material Handling prezentuje swój najnowszy wózek ciężki
Miejsce, czas: Roadshow odbędzie się w dniach od 8 do 23 października w Polsce, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Czechach, impreza będzie okazją dla Linde Material Handling (MH) aby zaprezentować wózek Linde linii H100 do H180 z silnikiem spalinowym, napędem hydrostatycznym i udźwigu od 10 do 18 ton. Największy układ hydrostatyczny napędzany silnikiem spalinowym w gamie produktów Linde, spełnia aktualne regulacje emisji spalin Tier 4i oraz Etapu IIIB, a także większa korzyści w przemyśle kamieniarskim i drzewnym, w szczególności, w przypadku gdy jest on często użytkowany przy obciążeniu maksymalnym ładunkiem. Kolejną atrakcją tego Roadshow są prezentacje produktów, które w większej części odbywają się w siedzibie klientów, dając gościom możliwość zobaczenia, jak wózki wykorzystywane są w rzeczywistych warunkach pracy.
Linde Material Handling prezentuje swój najnowszy wózek ciężki linii H100 do H180 na roadshow przez Europę wschodnią
"Roadshow wózka ciężkiego przez Europę wschodnią stanowi spójną kontynuację naszej strategii, aby utrzymać maksymalną bliskość z naszymi klientami i dać im okazję zobaczyć nasze pojazdy w akcji” wyjaśnia Ralf Dingeldein, Wiceprezes New Trucks w Linde MH.
Wschodnio europejski rynek daje nam wiele możliwości w tym zakresie”.
Klienci będą mogli zobaczyć wózek Linde H100 do H180 z najnowszej serii wózków ciężkich, która składa się z dziesięciu różnych typów modeli ze środkami ciężkości 600 i 1200mm. Wózki ciężkie zostały wyposażone w sprawdzoną i przetestowaną koncepcję systemu dwupedałowego od Linde, elektrycznych joysticków do sterowania hydrauliką (Linde Load Control) oraz specjalnie wyprofilowanej kierownicy. Dodatkowe ułatwienia w pracy zapewnione są przez widły zamontowane na rolkach, dodatkowe lusterka, przesuwane szyby kabiny, regulowaną kolumnę kierownicy i 12V gniazdo w kabinie operatora. Wejście do kabiny operatora ułatwiają szerokie schodki z perforowanej blachy z opcjonalnym podświetleniem stopni. Zastosowane silniki Cummins’a wyposażone są w standardzie w filtr cząstek stałych aby zredukować emisję.
Modułowa konstrukcja przeciwwagi pozwala na elastyczną konfigurację wózka, tak aby osiągnąć wymagany udźwig dla pracy z osprzętem. Kabina operatora może być odchylona hydraulicznie co pozwala na łatwy dostęp do silnika i napędu hydrostatycznego w celach serwisu. Podzespoły wymagające częstszej obsługi takie jak, olej, filtry paliwa i powietrza, płyn do spryskiwaczy, akumulatory, bezpieczniki, urządzenie do odchylania kabiny i gniazda Canbus dostępne są w przedziale serwisowym z boku wózka.
Wózek może zostać również wyposażony w opcjonalną kabinę obrotową która została opracowana przez partnera Linde, Neumaier Industry na prośbę Linde. Zamiast skręcać ciało, operator obraca całe miejsce pracy o 180 stopni w lewo lub 65 stopni w prawo, dzięki czemu zawsze patrzy w kierunku jazdy.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.