Linde

Przyszłość jest dziś

World of Material Handling
W maju tego roku, Linde Material Handling (MH) zaprezentuje World of Material Handling, interaktywne prezentacje na żywo trwające przez kilka tygodni organizowane są razem z partnerami oraz poddostawcami w Mainz Trade Fair Park. „World of Material Handling” obejmując 20 tysięcy metrów powierzchni wystawowej  jest unikalnym doświadczeniem, które wprowadzi klientów i potencjalnych kupców w świat najnowszych rozwiązań jak również trendów i wizji dotyczących wewnętrznego transportu ładunków. Na miejscu, w poszczególnych dniach, odbędą się prezentacje, multimedialne pokazy, specjalne wydarzenia oraz wykłady ekspertów. Dodatkowo, goście zostaną zaproszeni na jazdę próbną wózkami podczas specjalnego kursu, który da im szanse zbliżyć się do różnych wózków przemysłowych.
To jeszcze nie wszystko, ponieważ całe mnóstwo aktualnych i nadchodzących produktów Linde będzie czekać na gości na World of Material Handling: przedewszystkim Linde Safety Pilot, unikalny system wsparcia dla wózków który nie jest dostępny nigdzie indziej na całym świecie. System ten informuje operatora o ładunku i parametryzuje maksymalną wysokość podnoszenia oraz zapewnia, że wózek zawsze pozostaje w granicach limitów, znacznie zmniejszając najczęstszą przyczynę wypadków i błędów podczas pracy – znacząco polepszając bezpieczeństwo podczas pracy wózkiem.
W maju tego roku, Linde Material Handling (MH) zaprezentuje World of Material Handling, interaktywne prezentacje na żywo trwające przez kilka tygodni organizowane są razem z partnerami oraz poddostawcami w Mainz Trade Fair Park. „World of Material Handling” obejmując 20 tysięcy metrów powierzchni wystawowej  jest unikalnym doświadczeniem, które wprowadzi klientów i potencjalnych kupców w świat najnowszych rozwiązań jak również trendów i wizji dotyczących wewnętrznego transportu ładunków.
Również będzie można zobaczyć w akcji nową generację elektrycznych wózków Linde E12 – E20 EVO ze zwiększoną efektywnością energii, indywidualnie regulowaną dynamiką jazdy oraz zwiększonym komfortem i bezpieczeństwem. Dodatkowo zaprezentowane zostaną dwa rozwiązania pociągów logistycznych Linde Logistic Train oraz Linde Factory Tran, które zostały zaprojektowane dla maksymalnej elastyczności rozwiązania oraz komfortu użytkownika. Co więcej, na gości czekać będą nowe serie elektrycznych wózków widłowych o udźwigu od 6 do 8 ton oraz wózki paletowe o udźwigu od 1,6 do 2 ton oraz baterie litowo-jonowe. Również inne tematy zostaną przedstawione na tym wydarzeniu, obejmując optymalizację floty poprzez komputer i internet (Connected Solutions), jak również pokazy trwałości produktów i procesów produkcyjnych w Linde MH.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.