Linde

Linde Material Handling Gazelą Biznesu 2008

Linde Material Handling Gazelą Biznesu 2008 z dynamiką wzrostu przychodu na poziomie 174,56% za rok 2007 wg. Coface Poland.
Dlaczego Gazele Biznesu to cenne wyróżnienie?
Ile wspólnego ma współczesna firma średniej wielkości z gazelą? Tyle, ile biznes z walką o dominację lub choćby przetrwanie wśród bezwzględnych i często znacznie silniejszych konkurentów. W tym drugim przypadku podobieństwa dostrzeże każdy, kto choćby otarł się o działalność gospodarczą. Ale wróćmy do gazel. Z zoologicznego punktu widzenia to antylopy średniej wielkości, występujące w szesnastu różnych gatunkach, zamieszkujące stepy Azji i afrykańską sawannę. Zwierzaki niezbyt wielkie, szybkie i niezwykle czujne, aby w razie potrzeby uciec przed drapieżnikiem.

Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

W rankingu znajdują się sprawdzone, kwalifikowane i wiarygodne firmy, których dewizą jest solidność i przejrzystość działania.

Decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym, a nie tylko np. wielkość obrotów. Laureat może zobaczyć swoją pozycję na tle całego kraju, województwa i swojej branży.

To ważna rekomendacja w stosunkach handlowych z kontrahentami oraz znakomite referencje.

To również wyróżnienie dla pracowników i kierownictwa nagrodzonych firm.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.