Linde

StaplerCup 2017

Święto operatorów wózków widłowych
W dniach 14-16.09.2017 w Aschaffenburgu w Niemczech odbył się 11. Międzynarodowy Konkurs Dla Operatorów Wózków Widłowych. Zwyciezcą tegorocznej edycji konkursu została drużyna z Włoch, drugie miejsce zajęła drużyna z Węgier, natomiast trzecie – z Bułgarii.
„ Intralogistyka w najlepszym wydaniu”– takie było motto tegorocznych mistrzostw, w których udział wzięły drużyny z 19 państw: Belgii, Bułgarii, Chin, Niemiec, Estonii, Włoch, Łotwy, Litwy, Holandii, Austrii, Polski, Portugalii, Rosji, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Czech, Węgier i USA. Konkurs StaplerCup 2017 to sprawdzian umiejętności manewrowania wózkami, precyzyjnego pobierania oraz przenoszenia różnych ładunków za pomocą wózków. Przydzielone zadania należy wykonać w jak najkrótszym czasie, poruszając się po wyznaczonym obszarze, na którym ustawione są przeszkody. W każdym zespole było trzech operatorów, którzy jednocześnie brali udział w przydzielonej konkurencji. Powodzenie wykonania zadania w odpowiednim czasie zależało od współpracy i precyzyjnego wykonania zadań przez każdego z uczestników. Maksymalny czas na wykonanie zadania dla całego zespołu to 8 minut.
Konkurs jest organizowany od 2005 roku. Głównym jego celem jest podniesienie świadomości uczestników w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki temu przedsięwzięciu przyczyniamy się do zmniejszenia liczby wypadków przy pracy w sektorze logistycznym.
Polska załoga podczas startu na StaplerCup 2017.
Ceremonia rozdani nagród na StaplerCup 2017.

 

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.