Linde

Prestiżowe wyróżnienie dla Linde Material Handling.

Linde Material Handling zdobywcą prestiżowego wyróżnienia Diamenty Forbesa 2009.
Dlaczego Diamenty Forbesa to cenne wyróżnienie?
W aktualnym, już trzecim z kolei rankingu znalazły się firmy, które najbardziej dynamicznie zwiększały swą wartość w latach 2005-2007. Zestawienie Diamenty Forbsa powstaje we współpracy z firmą Dun&Bradstreet.
Lista Diamenty Forbsa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
Na zdjęciu Zarząd Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Prezes Robert Jurkiewicz (pr.)
oraz V-ce Prezes Dominik Jakubowski
Przy tworzeniu zestawienia poddano analizie firmy, które w terminie złożyły do KRS swoje sprawozdanie finansowe za rok 2007 lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Wyeliminowano przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji, następnie wyselekcjonowano te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4 ocenianym wg ratingu Dun&Bradstreet. Aby zachować porównywalność wyników, nie brane są pod uwagę przedsiębiorstwa finansowe, a przy wycenie spółek giełdowych pominięto ich kapitalizację, by uniknąć wpływu spekulacji rynkowej.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.