Linde

Sprawdź swój wózek

Warto sprawdzić swój wózek przed zakupem
Przeprowadzone przez Linde MH Polska badania* wykazały, że znakomita większość wózków zakupionych na rynku wtórnym bez pośrednictwa Linde MH Polska, ma obniżone wskazania wartości przepracowanych motogodzin lub nieprawdziwe informacje na temat daty produkcji. W związku z powyższym, w celu ochrony końcowych** użytkowników marki Linde, wprowadziliśmy usługę umożliwiającą sprawdzenie pochodzenia i faktycznego stanu motogodzin wózka oferowanego przez konkurencyjne firmy. W celu ochrony przed nadużyciami ze strony nieautoryzowanych sprzedawców wprowadzamy opłatę za w/w usługę w wysokości 199 PLN netto. Suma ta zostanie zwrócona w całości, każdemu kto zdecyduje się na zakup certyfikowanego przez producenta wózka z naszej oferty.
 
* Badanie rynku przeprowadzone grudzień 2012 – styczeń 2013. Nadal kontynuowane.
** Oferta dla użytkowników końcowych nie dla pośredników.
Dane kontaktowe zgłaszającego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródło pochodzenia wózka
 
 
Wysyłając zamówienie na sprawdzenie wiarygodności pochodzenia wózka widłowego zgadzam się na wystawienie faktury pro-formy w celu opłaty za usługę. Koszt usługi wynosi 199 PLN netto. Przyjmuję również do wiadomości, iż w/w kwota zostanie mi zwrócona w całości w wypadku zakupu podobnego wózka z oferty Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Oferta taka zostanie przedstawiona tuż po otrzymaniu niniejszego zamówienia na usługę. Akceptuje warunki użytkowania serwisu.
Prosimy o wypełnienie pól oznaczonych *. Podane informacje zostaną użyte wyłącznie do celów korespondencji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.2007 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997) oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204) na powyższy adres e-mail. Administratorem Państwa danych osobowych jest Linde Material Handling Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Płochocińskiej 59. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych mogą Państwo znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Państwa dane osobowe nie będą przechowywane ani wykorzystywane do innych celów.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.