Linde

CtrlFleet

Zarządzanie i optymalizacja floty
CtrlFleet to nowoczesna usługa pozwalająca optymalizować pracę wózka oraz pracę operatora, przy jednoczesnym usprawnieniu procesu zarządzania całą flotą w czasie rzeczywistym.

 

 
Głównym atutem CtrlFleet jest dostępność informacji On–Line, bez konieczności instalowania dodatkowych programów i odczytywania danych przy pomocy kabla. Dyspozytor floty ma dostęp zarówno do bieżących, jak i historycznych danych wózka, prezentowanych w czytelny sposób na mapach, tabelach lub w zestawionych raportach. Funkcjonalność systemu oparto na raportowaniu odstępstw od założonych parametrów, zamiast ich ciągłego blokowania. CtrlFleet pozwala na łatwe i logiczne poruszanie się po interfejsie. System ten jest też niezwykle intuicyjny dla użytkowników, co znacząco ułatwia analizę i wpływa na szybkie podejmowanie decyzji przez osobę zarządzającą flotą.

W podstawowym zakresie CtrlFleet zapewnia:
 
Aplikacja On–Line
Dostęp do systemu CtrlFleet odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej www.ctrlfleet.pl. Na stronie logowania użytkownik podaje Login (nazwę użytkownika) oraz swoje Hasło.
Kontrolujesz swoją flotę z każdego miejsca na ziemi.
 
Interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika podzielony został na kilka funkcjonalnych bloków. Niemalże całą przestrzeń okna, w którym uruchamiany jest system CtrlFleet, wypełnia mapa. Dane przesyłane z monitorowanych pojazdów wyświetlane są na mapie w trybie On–Line.
Zyskujesz czytelny wgląd na całą swoją flotę niezależnie od jej lokalizacji.
 
Praca w trybie On–Line
W trybie On–Line użytkownik ma możliwość realizacji m.in. takich zadań:
- Kontrola danych na bieżąco przesyłanych
  z urządzeń.
- Wyświetlanie historii poszczególnych 
  wózków (w tabeli na mapie).
- Zarządzanie lokalizacjami użytkownika
  i strefami (np.: podział na magazyny).
Jeszcze raz. Dostęp i kontrola z każdego miejsca. Wystarczy komputer z łączem internetowym.
 
Praca w trybie 'Raporty'
Dane przesyłane z urządzeń gromadzone są w bazie danych systemu CtrlFleet i udostępniane użytkownikom w postaci raportów indywidualnych i cyklicznych.
Generujesz dowolny raport lub system cyklicznie dystrybuuje raporty na twoją skrzynkę pocztową według sprecyzowanych przez ciebie parametrów.

Podsumowując:
Nakłady na wdrożenie systemu CtrlFleet zwracają się średnio po kilku miesiącach efektywnego użytkowania.

Główne korzyści:
- Obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów.
- Wyeliminowanie możliwych nadużyć i nieprawidłowości.
- Optymalne wykorzystanie floty.
- Usprawnienie logistyki wewnętrznej.
- Bieżąca analiza wydajności poszczególnych osób/grup.
- Zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, pojazdów i ładunków.
- Łatwa lokalizacja i w razie przypadku kradzieży łatwe odzyskanie skradzionego pojazdu.
Wieloletnie doświadczenie Linde Material Handling Polska w optymalizacji i zarządzaniu flotami wózków zobowiązuje nas do zapewnienia w zakresie usługi opieki dedykowanego konsultanta. Naszym celem jest parametryzacja usługi, analiza wybranych raportów, a następnie wspólne opracowanie planu działań zmierzających do uzyskania przez klienta zamierzonych rezultatów. Współpraca taka pozwoli na optymalne wykorzystanie floty wózków, lepsze jej dopasowanie pod kątem ilości, jak i typoszeregów, zmniejszenie kosztów uszkodzeń, usprawnienie procesów logistycznych oraz zwiększenie bezpieczeństwa w firmie.

Pobierz ulotkę CtrlFleet

Pobierz ulotkę CtrlFleet Pobierz materiał promujący produkt
Pobierz

Przejdź na stronę produktu

Przejdź na stronę produktu Przejdź na www.ctrlfleet.pl
Czytaj

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.