Linde

Części zamienne

Oryginalne Części Zamienne Linde
Serwis Linde gwarantuje szybką dostawę wszelkich niezbędnych części zamiennych. Dostarczamy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne posiadające atest Linde, co gwarantuje ich długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Wszystkie nasze części są objęte gwarancją Linde.

Prowadzimy sprzedaż części do osprzętów takich firm jak: Auramo, Stabau, Cascade, Meyer, Kaup. W naszej stałej ofercie znajdują się też opony pełne i pneumatyczne do wózków widłowych wiodących marek.
Magazyn
Magazyn Centralny Polska – w Warszawie
Magazyn Centralny Linde – w Kahl
Samochody serwisowe na terenie całej Polski
Dostawy:
W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi i nakrótszego czasu oczekiwania na części zamienne, przyjęliśmy następujący system realizacji dostaw:
- Dostawy z Kahl w Niemczech – codziennie
- Dostawy z Warszawy do serwisantów i Klientów – codziennie
Wszystkie dostawy części zamiennych realizuje wyspecjalizowana w logistyce części zamiennych firma. Jej specjalnością są, m.in. tzw. „dostawy nocne", dzięki którym nasi serwisanci są zaopatrywani na bieżąco. Pozwoliło nam to znacznie skrócić czas oczekiwania na części zamienne, a co za tym idzie przyspieszyć usunięcie usterki.
Dostawa "Taxi"
W szczególnych przypadkach możliwa jest tzw. dostawa „taxi" – jest to natychmiastowa dostawa z magazynu centralnego, z pominięciem magazynów pośrednich.
Sprzedaż części zamiennych na terenie całego kraju
Hubert Ślusarczyk
+48 22 420 61 82
+48 668 400 374