Linde

Jakość

Przykład: Zintegrowane zarządzanie jakością
W Linde Material Handling nigdy nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z minionych osiągnięć. Zawsze pracujemy nad ciągłym ulepszaniem naszych produktów. Dlatego, przy użyciu systemu zapobiegania błędom ustaliliśmy na przykład, że w niektórych indywidualnych przypadkach przenikająca wilgoć może uszkodzić wrażliwą elektronikę naszych joysticków. Zastosowaliśmy więc rozwiązanie polegające na użyciu membrany nieprzemakalnego GoreTexu®, która chroni wnętrze naszych joysticków przed zawilgoceniem. Opisany przypadek stanowi doskonały przykład tego, w jaki sposób nasz system zarządzania jakością przyczynia się do ulepszenia technologicznej strony naszych pojazdów.
Korzyści dla ludzi
Joystick jest jednym z precyzyjnych i zależnych komponentów naszych maszyn. Technologia została tu zastosowana w celu odciążenia ludzi. Dzięki niej bowiem kierowca może wygodnie i precyzyjnie kierować wszystkimi operacjami równocześnie. Wszystko to zawdzięczamy najwyższej jakości nawet najmniejszych detali, z których skonstruowane są pojazdy Linde.
Korzyści dla środowiska
Zaawansowane zarządzanie jakością w Linde Material Handling przyczynia się także do wydajniejszego wykorzystania środków. Skutkuje ono mniejszymi uszkodzeniami i zużyciem, mniejszą potrzebą korzystania z części zapasowych, jak również wydłużeniem życia pojazdów. Dzięki zmniejszeniu przestojów, kiedy maszyny są serwisowane, zwiększa się możliwości przeładunkowe, a wszelkie trudności mogą być rozwiązane szybciej i sprawniej.
Czy to się opłaca?
Dzięki naszemu systemowi zarządzania jakością koszty przedsiębiorstwa i gwarancji zmalały o 15 procent i maleją nadal, zaś jakość napraw zaczęła gwałtownie rosnąć. Dzięki temu spadają też koszty ponoszone przez naszych klientów. Najwyższa jakość naszych produktów przyczynia się do postrzegania Linde Material Handling jako technologicznego lidera.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.