Linde

Koszty utrzymania

Przykład: koszty eksploatacji
Biorąc pod uwagę całościowe koszty, produkty Linde Material Handling mają istotną przewagę nad produktami innych dostawców. Powodów jest kilka. Po pierwsze, produkty Linde MH są światowym liderem, jeśli chodzi o wydajność energetyczną. Po drugie, maszyny te są niezwykle trwałe, dzięki czemu służą bardzo długo. Dodatkową korzyść stanowi gęsta i sprawna sieć serwisowa. W przypadku innych dostawców jedyną korzyścią okazują się być koszty samego zakupu, co stanowi zaledwie „czubek góry lodowej”.

Ko
rzyści dla ludzi
Mniejsze zużycie, niezawodne części wymienne, serwis i długie okresy użytkowania bez potrzeby serwisowania – wszystko to oznacza mniejsze koszty. Do pozostałych zalet można zaliczyć dostępność i mniejsze ryzyko uszkodzeń oraz zepsuć. Nasi klienci mogą liczyć na znakomity poziom przeszkolenia personelu serwisowego. Zyskuje na tym nie tylko przedsiębiorstwo jako całość, ale także operatorzy. Pracują oni w warunkach niskiego natężenia wibracji i hałasu. Nasze wózki widłowe są wygodne i łatwo się nimi kieruje. W efekcie kierowcy są bardziej zmotywowani do pracy i rzadziej narzekają na problemy ze zdrowiem.

Korzyści dla środowiska
Wózki widłowe Linde mają wyjątkowo długi czas użytkowania. Wyposażone są w napęd najnowszej generacji oraz technologię emisji – najnowsze silniki diesla i przekładnię hydrostatyczną. Części najbardziej podatne na zużycie zostały wyeliminowane, zaś proporcja tych, które nadają się do recyclingu wynosi ponad 90%. W efekcie zużycie oleju, energii i innych surowców jest niskie. Wózki widłowe Linde są również znane z cichej pracy i niskiej emisji spalin.

Czy to się opłaca?
Koszty zakupu wózków widłowych Linde są zrównoważone przez niskie koszty użytkowania. Co ważne, w porównaniu z pojazdami innych dostawców wózki widłowe Linde pracują zdecydowanie wydajniej. Ulepszona ergonomia i skuteczniejsza praca naszych wózków widłowych usprawniają przeładunek, co z kolei zmniejsza potrzeby zatrudnienia. Długie okresy bez serwisowania i gęsta sieć punktów serwisowych zapewniają niski wskaźnik przestojów. Wózki widłowe Linde są także bardzo wydajne, jeśli chodzi o zużycie paliwa. Na zmniejszenie ogólnych kosztów znacząco wpływa także długowieczność tych wózków. Wynika z tego, że wózki widłowe Linde to opłacalna inwestycja.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.