Linde

Lifestyle

Nie tylko o biznesie
W wydawanym przez nas magazynie Linde Partner przeczytacie Państwo nie tylko o nowinkach i rozwiązaniach w branży TSL! Znajdziecie tu Państwo również bardzo ciekawe artykuły o podróżach, o innych krajach, kulturach czy niecodziennych zainteresowaniach. Zabierzemy Was na wycieczkę na Węgry, do Afryki czy krajów Bałtyckich oraz opowiemy o golfie lub paralotniarstwie.
W dziale Lifestyle, każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.
Życzymy miłej lektury!
W świecie na opak
Numer 3/2017
W świecie na opak
Krzyk i śmiech, szalone zabawy, tańce, parady i bezwstydność. Zupełne sprzeciwienie się istniejącemu porządkowi, bunt przeciwko nakazom, zatracenie hierarchii. Tak bawiła się średniowieczna ludność. Jak jest obecnie? Rio, Wenecja i Mardi Gras to tylko niektóre przykłady współczesnych karnawałowych szaleństw. O tym, jak to w karnawale bywało i bywa dzisiaj, opowiadają Wioletta Barcińska i Karolina Drygiel.
pobierz
Pomagamy pomagać
Numer 3/2017
Pomagamy pomagać
Dobroczynność, filantropia i charytatywność stanowią obecnie niezbędny budulec społecznej solidarności. Są to motory naprawcze funkcjonowania społeczeństwa, toteż każda pomoc udzielona potrzebującym jest na wagę złota. Przedstawiamy cztery opowieści o tym, gdzie przystanąć w drodze, jak wesprzeć Rodaków na Ukrainie, czym zajmuje się pewna wyjątkowa szkoła w Poznaniu oraz dlaczego „krwawiące drzewo” w Afryce płacze nad jej losem. Pomóżmy pomagać - zachęca Karolina Drygiel.
pobierz
Podlasie - pogranicze kultur
Numer 2/2017
Podlasie - pogranicze kultur
Przyrodniczy eden, kulturowy konglomerat, religijny splot, okno na Wschód. Pogranicze, czyli koniec i początek. Oto jeden z najbardziej niezwykłych regionów naszego kraju, gdzie w wyniku setek lat nietypowego współistnienia narodowościowego narodziły się nowe wartości i fascynujący wzór kulturowy, a piękno przyrody zapiera dech w piersiach. Wybierzcie się z nami w podróż na niezwykłe Podlasie - zachęca Karolina Drygiel.
pobierz
Zawód: STRAŻAK
Numer 1/2017
Zawód: STRAŻAK
Dwojakość natury ognia od zawsze fascynowała ludzkość. Stanowił on źródło ciepła i światła, z drugiej strony swoją nieobliczalnością budził strach, gdy trawił wszystko, co napotkał na swojej drodze. O tym, dlaczego Rzym płonął tak często, skąd wśród strażaków kult św. Floriana i jak na przestrzeni wieków Polacy radzili sobie z pożarami. Wspomnieniami z ponad 11 lat strażackiej służby dzieli się kpt. Michał Fijołek - w rozmowie z Karoliną Drygiel
pobierz
Archiwum lifestyle

Kontakt prasowy

Katarzyna Zajkowska
+48 22 420 61 00
marketing@linde-mh.pl