Linde

Lifestyle

Nie tylko o biznesie
W wydawanym przez nas magazynie Linde Partner przeczytacie Państwo nie tylko o nowinkach i rozwiązaniach w branży TSL! Znajdziecie tu Państwo również bardzo ciekawe artykuły o podróżach, o innych krajach, kulturach czy niecodziennych zainteresowaniach. Zabierzemy Was na wycieczkę na Węgry, do Afryki czy krajów Bałtyckich oraz opowiemy o golfie lub paralotniarstwie.
W dziale Lifestyle, każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.
Życzymy miłej lektury!
Wędkarstwo - W harmonii z naturą
Numer 1/2019
Wędkarstwo - W harmonii z naturą
Nudna pasja? Bynajmniej. Wędkarstwu towarzyszy bowiem cała gama rozmaitych emocji: od pełnego wyciszenia i relaksu po przygody o charakterze niemal survivalowym. Łowienie ryb towarzyszy człowiekowi od początków jego istnienia. Niegdyś praktykowane było przede wszystkim ze względów czysto praktycznych, miało bowiem zapewnić odpowiednią ilość pożywienia. Dopiero przed kilkoma wiekami intensywnie zaczęła się rozwijać jego rekreacyjna i sportowa forma, która obecnie zrzesza miliony entuzjastów na całym świecie.
pobierz
Boże Narodzenie w obrzędowości Polaków
Numer 4/2018
Boże Narodzenie w obrzędowości Polaków
Dla Polaków jedno z najważniejszych świąt, które wiąże się z nadzwyczaj bogatą i urozmaiconą paletą zwyczajów, obrzędów i symboli, stanowi Boże Narodzenie. O tym, gdzie i kiedy odbyła się pierwsza pasterka, jakie świąteczne dekoracje ozdabiały dawny polski dom, kiedy powstały nasze piękne kolędy oraz jakie tajemnice kryje wigilijny stół, w najnowszej rubryce Lifestyle opowiada Karolina Drygiel, Specjalista ds. Marketingu w Linde MH Polska.
pobierz
Krajobraz z bieszczadzkich dróg
Numer 3/2018
Krajobraz z bieszczadzkich dróg
To jedno z tych szczególnych miejsc w Polsce, które wyjątkowo kojarzy się z wolnością i bezbrzeżnym spokojem. Stanowi unikalny symbol zbliżenia się do natury i oderwania od zgiełku cywilizacji. Wybierzcie się z nami w niezwykłą podróż po bieszczadzkich szlakach - zachęca Karolina Drygiel.
pobierz
Samochody z duszą
Numer 2/2018
Samochody z duszą
Motoryzacja to jedna z tych dziedzin, których rozwój postępuje w wyjątkowym tempie. Mogłoby się wydawać, że stare modele, które zakończyły już „służbę”, powinny się znaleźć na złomowisku i ustąpić miejsce swoim następcom. Jednak dla niektórych miłośników motoryzacji maszyna musi posiadać coś więcej niż tylko najnowocześniejsze rozwiązania. Powiada się bowiem, że stare samochody mają duszę. Karolina Drygiel
pobierz
Archiwum lifestyle

Kontakt prasowy

Katarzyna Zajkowska
+48 22 420 61 00
marketing@linde-mh.pl

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.