Linde

Lifestyle

Nie tylko o biznesie
W wydawanym przez nas magazynie Linde Partner przeczytacie Państwo nie tylko o nowinkach i rozwiązaniach w branży TSL! Znajdziecie tu Państwo również bardzo ciekawe artykuły o podróżach, o innych krajach, kulturach czy niecodziennych zainteresowaniach. Zabierzemy Was na wycieczkę na Węgry, do Afryki czy krajów Bałtyckich oraz opowiemy o golfie lub paralotniarstwie.
W dziale Lifestyle, każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.
Życzymy miłej lektury!
Zawód: STRAŻAK
Numer 1/2017
Zawód: STRAŻAK
Dwojakość natury ognia od zawsze fascynowała ludzkość. Stanowił on źródło ciepła i światła, z drugiej strony swoją nieobliczalnością budził strach, gdy trawił wszystko, co napotkał na swojej drodze. O tym, dlaczego Rzym płonął tak często, skąd wśród strażaków kult św. Floriana i jak na przestrzeni wieków Polacy radzili sobie z pożarami. Wspomnieniami z ponad 11 lat strażackiej służby dzieli się kpt. Michał Fijołek - w rozmowie z Karoliną Drygiel
pobierz
Islandia - wyspa ognia i lodu
Numer 4/2016
Islandia - wyspa ognia i lodu
Tajemniczy kraniec świata, nieprzewidywalna, surowa i pełna kontrastów – oto najbardziej samotna wyspa Europy: Islandia. Rozległe pola lawowe, przepiękne wodospady, gorące źródła i strome klify to tylko niektóre przykłady islandzkich perełek. O tym, gdzie lawa bucha pod lodowcem, dlaczego napęd 4x4 to konieczność oraz czemu (nie) jeść hakarl przeczytamy w artykule Karoliny Guziak.
pobierz
Rzeczywistość w miniaturze
Numer 3/2016
Rzeczywistość w miniaturze
Pragnienie latania towarzyszyło człowiekowi od zarania dziejów, jednak zanim człowiek wzniósł się ponad powierzchnię ziemi, najpierw zrobiły to stworzone przez niego modele. O wyjątkowej pasji tworzenia miniaturowych samolotów – od zrodzenia się konceptu, przez zebranie ogromu koniecznych materiałów, misterną i wymagającą pracę wykonania modelu, następnie zaś jego wykończenia, aż po pierwszy lot – opowiada Sławomir Trela.
pobierz
W poszukiwaniu wiatru
Numer 2/2016
W poszukiwaniu wiatru
Jak w niecodzienny sposób spędzić urlop? Wystarczy woda, wiatr i… deska, a do niej przymocowany żagiel lub latawiec. Bez względu na to, czy próbowaliśmy już swoich sił w wind- lub kitesurfingu, czy wciąż są to dyscypliny nam obce, warto rozważyć uwzględnienie wodnych szaleństw w wakacyjnych planach. O swojej pasji – dwóch fascynujących sportach, które zdobywają coraz większe grono miłośników – opowiada Krzysztof Lipiński.
pobierz
Archiwum lifestyle

Kontakt prasowy

Malwina Radzka +48 22 420 61 00
Email: marketing@linde-mh.pl