Linde

Lifestyle

Nie tylko o biznesie
W wydawanym przez nas magazynie Linde Partner przeczytacie Państwo nie tylko o nowinkach i rozwiązaniach w branży TSL! Znajdziecie tu Państwo również bardzo ciekawe artykuły o podróżach, o innych krajach, kulturach czy niecodziennych zainteresowaniach. Zabierzemy Was na wycieczkę na Węgry, do Afryki czy krajów Bałtyckich oraz opowiemy o golfie lub paralotniarstwie.
W dziale Lifestyle, każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.
Życzymy miłej lektury!
Samochody z duszą
Numer 2/2018
Samochody z duszą
Motoryzacja to jedna z tych dziedzin, których rozwój postępuje w wyjątkowym tempie. Mogłoby się wydawać, że stare modele, które zakończyły już „służbę”, powinny się znaleźć na złomowisku i ustąpić miejsce swoim następcom. Jednak dla niektórych miłośników motoryzacji maszyna musi posiadać coś więcej niż tylko najnowocześniejsze rozwiązania. Powiada się bowiem, że stare samochody mają duszę. Karolina Drygiel
pobierz
Odkrywając Lubelszczyznę
Numer 1/2018
Odkrywając Lubelszczyznę
Majestatyczność dziewiczej przyrody, tajemniczość podziemnych przejść, średniowieczny duch miast. Oto peryferia Słowiańszczyzny wschodniej i zachodniej, bogactwo formowanej przez stulecia sfery zarówno materialnej, jak i duchowej, etniczna oraz językowa granica między polskim i ruskim żywiołem, granica religijnych wpływów Rzymu i Bizancjum. Witajcie na Lubelszczyźnie - Wioletta Barcińska.
pobierz
W świecie na opak
Numer 3/2017
W świecie na opak
Krzyk i śmiech, szalone zabawy, tańce, parady i bezwstydność. Zupełne sprzeciwienie się istniejącemu porządkowi, bunt przeciwko nakazom, zatracenie hierarchii. Tak bawiła się średniowieczna ludność. Jak jest obecnie? Rio, Wenecja i Mardi Gras to tylko niektóre przykłady współczesnych karnawałowych szaleństw. O tym, jak to w karnawale bywało i bywa dzisiaj, opowiadają Wioletta Barcińska i Karolina Drygiel.
pobierz
Pomagamy pomagać
Numer 3/2017
Pomagamy pomagać
Dobroczynność, filantropia i charytatywność stanowią obecnie niezbędny budulec społecznej solidarności. Są to motory naprawcze funkcjonowania społeczeństwa, toteż każda pomoc udzielona potrzebującym jest na wagę złota. Przedstawiamy cztery opowieści o tym, gdzie przystanąć w drodze, jak wesprzeć Rodaków na Ukrainie, czym zajmuje się pewna wyjątkowa szkoła w Poznaniu oraz dlaczego „krwawiące drzewo” w Afryce płacze nad jej losem. Pomóżmy pomagać - zachęca Karolina Drygiel.
pobierz
Archiwum lifestyle

Kontakt prasowy

Katarzyna Zajkowska
+48 22 420 61 00
marketing@linde-mh.pl

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.