Linde

Linde PureMotion®

Poprawa jakości z czystym sumieniem.
Linde Material Handling otrzymało patent na system kontrolny dwóch pedałów już w 1958 roku. Rozwiązanie to zostało opracowane dla zapewnienia wyjątkowej prostoty i precyzji prowadzenia pojazdu oraz dla poprawy bezpieczeństwa i jakości miejsca pracy. Dziś stosujemy te zasady w szerszym wymiarze, w ramach Programu Linde PureMotion® . Wychodzimy z założenia, że spoczywa na nas odpowiedzialność za zapewnienie takich technologii, które służą człowiekowi i jednocześnie chronią środowisko. Dlatego też przywiązani jesteśmy do naszego celu, jakim jest zagwarantowanie najbezpieczniejszych warunków zarówno dla pracownika, jak i dla jego otoczenia.

Linde PureMotion® stanowi logiczną kontynuację naszych wysiłków na rzecz osiągania najwyższego poziomu technologicznego zaawansowania. Każdy dział naszej firmy poddawany jest regularnym analizom, każdy nasz produkt i każda usługa są sprawdzane tak, abyśmy mogli ocenić, czy – i w jaki sposób – moglibyśmy ulepszyć warunki pracy naszych klientów oraz zabezpieczyć ich otoczenie. W ten sposób, jako przedsiębiorstwo, staramy się sprostać naszemu społecznemu obowiązkowi. Odpowiedzialność znaczy dla nas utrzymanie równowagi pomiędzy społecznymi, gospodarczymi i ekologicznymi interesami przedsiębiorstwa.

Środki przedsiębiorstwa kontrolowane są poprzez profesjonalny system zarządzania środowiskiem. Każda możliwość zwiększenia wartości jest wykorzystana tak, aby efekt był jak najlepszy. Wszystkie procesy poddane są osobnej i całościowej analizie. Celem jest osiągnięcie optymalnej wydajności człowieka, jego otoczenia oraz przedsiębiorstwa, bowiem jest to jedyna droga do zaspokojenia wymagań naszych klientów.

Ludzkie wibracje

Ludzkie wibracje Linde Material Handling od ponad 20 lat prowadzi intensywne...
Czytaj

Napęd Hydrostatyczny

Napęd Hydrostatyczny Już 50 lat temu Linde Material Handling zarejestrował...
Czytaj

Produkcja

Produkcja Pojazdy z serii 39x produkowane są w niemal 6,000...
Czytaj

Koszty utrzymania

Koszty utrzymania Biorąc pod uwagę całościowe koszty...
Czytaj

Jakość

Jakość W Linde Material Handling nigdy nie jesteśmy w pełni...
Czytaj

Ergonomia

Ergonomia Celem strategii ergonomii Linde Material Handling jest osiągnięcie...
Czytaj

Testowanie

Testowanie Przed rozpoczęciem produkcji każdej serii...
Czytaj

Koncepcja Napędu

Koncepcja Napędu Dostępność takich źródeł energii jak gaz ziemny...
Czytaj

On-line portal Linde PureMotion

On-line portal Linde PureMotion Odkryj znaczenie idei Linde 3 x E "Ergonomy, Environment and Efficiency"
Czytaj

Broszura PureMotion (eng)

Broszura PureMotion (eng) Broszura PureMotion PDF (eng)
Pobierz

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.