Linde

Nowy standard. Linde H 20–H 50 EVO

Wydajność i najnowocześniejsza technologia. Linde H 20–H 50 EVO jest już dostępny!
Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby w zmodernizowanym modelu wózka znalazło się aż tyle udoskonaleń, co w Linde H 20–H 50 EVO: silnik Diesel w technologii „common rail”, nowa pompa o zmiennej pojemności, system Curve Assist, ergonomiczny fotel operatora, system monitorujący pracę silnika LEPS – powyższe cechy, a także wiele innych dostępne są w nowym modelu wózka w standardzie.
W skrócie:
- W standardzie silnik w najnowszej technologii, który zapewnia wartości emisji spalin znacznie poniżej rygorystycznych norm obowiązujących od 2013 roku.
- Nowa pompa tłoczkowa o zmiennej pojemności emituje jeszcze mniej hałasu. Pompa pozwala na oszczędność paliwa na poziomie 10-28%.
- System Curve Assist to automatyczna redukcja prędkości na zakrętach.
- W standardzie Linde Engine Protector System zapobiega zniszczeniu silnika i redukuje koszty przestojów wózka.
- Ergonomiczne miejsce pracy wraz z nowej generacji fotelem z podłokietnikiem.
Najwyższy czas na oszczędności przy jednoczesnym korzystaniu z szerokiego zakresu funkcji!
W tym wszystkim najlepsze jest to, że optymalne wyposażenie nowej edycji naszego modelu, cieszącego się niezwykłym powodzeniem, Linde H 20–H 50 spełnia najbardziej rygorysty-
czne wymogi przepisów dotyczących ochrony środowiska obowiązujących od 2013 roku.
Wózek Linde H 20–H 50 jest nie tylko przyjazny środowisku, ale też łączy w sobie efektywność, komfort i wydajność. Model Linde H 20–H 50 ustanawia nowe standardy w wózkach swojej kategorii. Najnowszy model, wyposażony w wiele udoskonaleń, znacząco podniósł poprzeczkę dla konkurencji.
Najlepszym tego przykładem jest silnik Diesel w technologii „common rail” montowany w standardzie.
Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, poziom emisji spalin jest niższy o 69% od dopuszczalnej emisji spalin obowiązującej od 2013 roku.
To czyni ten model najbardziej przyjaznym wózkiem Diesel wyprodukowanym przez Linde.

Precyzyjny i niezwykle trwały hydrostatyczny system napędowy Linde uczynił wózek H 20–H 50 najczęściej kupowanym wózkiem w Europie. Teraz, specjalnie dla potrzeb hydrauliki podnoszenia, została zaprojektowana nowa pompa o zmiennej pojemności. Dzięki zastosowaniu tej pompy, ilość obrotów silnika na minutę spadła do 1200 – nawet przy maksymalnej prędkości podnoszenia.
Oznacza to, że otrzymujemy ten sam efekt przy znacząco mniejszym wysiłku. Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu, można zaoszczędzić do 28% energii.

Innowacyjny system Linde Engine Protection System (LEPS) jest standardowym elementem wyposażenia nowej generacji wózków. Jeśli kluczowe parametry wózka nie są spełnione lub zostały przekroczone, na wyświetlaczu pojawi się ostrzeżenie. W krytycznych sytuacjach, wózek automatycznie uruchomi funkcję „żółwiej prędkości”, zanim nastąpi uszkodzenie silnika.
 
Nawet w przypadku pracy na najbardziej niezawodnych wózkach, operator nie powinien przekraczać fizycznych limitów wózka.
Nowa funkcja „Curve Assist” automatycznie redukuje prędkość na zakrętach, jeśli tylko nastąpi taka konieczność.
Z wózkiem Linde H 20–H 50 EVO z łatwością osiągniesz najwyższe parametry wydajności. Należy jednak pamiętać, aby nigdy nie przekraczać tej granicy.

Udoskonalenia rzadko bywają tak komfortowe. Łatwe dopasowanie do wagi operatora. Ulepszony rozkład nacisków fotela. Możliwość wyboru zawieszenia mechanicznego lub pneumatycznego. Udogodnienia zarezerwowane wcześniej dla dużych wózków są teraz dostępne jako standard w wózkach tej kategorii, zapewniając jeszcze większą wydajność i krótsze przestoje.
 
Nowo zaprojektowane podłokietniki z udoskonalonym Linde Load Control mogą zostać z łatwością dopasowane wedle preferencji każdego operatora za pomocą jednopunktowego mechanizmu regulacyjnego. W podłokietniku znajduje się też praktyczny schowek na portfel, klucze, telefon komórkowy, itp.

Wydajność potwierdzona certyfikatem TUV zweryfikowała perfekcję wózków Linde, jeśli chodzi o efektywność i technologie. Z nową generacją wózków Linde H 20–H 50 EVO ta perfekcja jest bardziej oczywista niż kiedykolwiek.
Z przyjemnością osobiście zaprezentujemy Ci najdoskonalszą, jak do tej pory, serię wózków Linde H 20–H 50. Odwiedź nas i przekonaj się sam. Być może nie jest to najtańszy wózek, ale bez wątpienia najbardziej efektywny w swojej klasie!
 
Oszczędność, którą możesz zmierzyć. Wysoka wydajność eksploatacyjna nowoczesnego wózka Linde redukuje koszty nawet o 20%.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.