Linde

O firmie

Linde Material Handling GmbH, spółka grupy KION, jest wiodącym globalnym producentem wózków widłowych i wyposażenia magazynowego  oraz dostawcą rozwiązań i usług intralogistycznych. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest obecna we wszystkich większych regionach świata. W roku finansowym 2016 jednostka operacyjna Linde MH EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) osiągnęła łączne przychody
w wysokości ok. 2,9 mld EUR, zatrudniając około 10 500 pracowników na całym świecie. Globalna sprzedaż wózków widłowych Linde wyniosła w 2016 roku ponad 109 000 sztuk.
Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat utrzymuje czołową pozycję
w swojej branży na terenie Polski. W relacjach biznesowych koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta i jego potrzeb. We wzajemnej współpracy cenimy partnerstwo, elastyczność oraz uczciwość. Swoją ofertę kierujemy zarówno
do wielkich organizacji, jak i mniejszych firm rodzinnych, ceniących innowacyjny
i zaawansowany technologicznie produkt najwyższej jakości.
W Linde obalamy mit, że wybór najlepszej oferty musi być kosztowny. To właśnie poprzez właściwy dobór wózka w atrakcyjnej ofercie finansowania oraz o niskich kosztach codziennej eksploatacji i serwisu tworzą w efekcie najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie.
Firma posiada wdrożone systemy zarządzania:
PN-EN ISO    9001
PN-EN ISO  14001
BS OHSAS  18001

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.