Linde

Obsługa Serwisowa

Usługi serwisowe
Serwis Linde Material Handling Polska to struktura o ugruntowanej, wysokiej pozycji, działająca na rynku polskim od 1991r. Organizacja obsługi klienta, merytoryczne przygotowanie techników serwisu oraz zaopatrzenie magazynów w części zamienne wzorowane są na najlepszych modelach europejskich, co gwarantuje niezawodność pracy i minimalizuje czas przestoju Państwa wózków w razie wystąpienia usterki.
Profesjonalny Serwis
Chcąc zapewnić naszym klientom zadowolenie i bezpieczeństwo wynikające z pokladanego w nas zaufania, gwarantujemy najwyższą jakość usług serwisowych, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego wygaśnięciu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, serwis Linde oferuje zróżnicowany poziom usług serwisowych:
 
Usługa serwisu pełnozakresowego
Polega na utrzymywaniu powierzonego parku maszyn w stałej sprawności technicznej. Za określoną miesięczną kwotę serwis dokonuje przeglądów, koniecznych napraw oraz wymiany zużywających się części.
 
Usługa konserwacyjna
To opieka nad parkiem maszyn, a co za tym idzie regularne przeglądy, które chronią klienta przed niespodziewanym przerwaniem ciągłości pracy.
 
Serwis Linde „u Klienta"
Starając się dopasować z ofertą do każdego klienta, świadczymy również usługę serwisu „on-site". Polega ona na ulokowaniu w siedzibie klienta serwisu stacjonarnego. Takie rozwiązanie daje możliwość natychmiastowej reakcji serwisu Linde w razie wystąpienia usterki, zwiększając tym samym dostępność wózków do maximum.
Usługa dostępna na terenie całego kraju!

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.