Linde

Produkcja

Przykład: Indywidualność
Pojazdy serii 39x produkowane są w niemal 6,000 różnych odmianach. Oznacza to, że wózki widłowe Linde dostosowywane są do potrzeb każdego klienta. Ma on bowiem indywidualny wpływ na wykończenie produktu tak, że każdy wózek widłowy spełnia jego najwyższe wymagania. Ponadto, przedstawiciele handlowi Linde zapewniają swoim klientom dodatkowe rozwiązania technologiczne tak, aby produkt w jak najwyższym stopniu spełniał ich oczekiwania. Wyposażają wózki widłowe w dodatki, które zaspokoją wymagania nawet tych najbardziej wymagających.
Korzyści dla ludzi
Linde Material Handling zapewnia indywidualne dostosowywanie produktów od ponad 15 lat. Zasada indywidualnych rozwiązań gwarantuje satysfakcję naszych klientów. Nie muszą rozważać niechcianych kompromisów w wyborze zestandaryzowanych produktów. Ponad 90 procent klientów Linde docenia wyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo produktów dostosowanych indywidualnie (badanie satysfakcji klientów INFAS, Linde Niemcy 2007).
Korzyści dla środowiska
Ponieważ materiały do produkcji wózków wykorzystywane są w sposób rozsądny i przemyślany, zyskuje na tym także środowisko. Dostosowywanie wózków do indywidualnych potrzeb pomaga uniknąć niepotrzebnego wyposażenia. Zaoszczędza to materiały i energię, zarówno w trakcie konstrukcji, jak i użytkowania.
Czy to się opłaca?
Rozwiązania, które spełniają potrzeby klientów, zwiększają wydajność i eliminują niepotrzebne inwestycje. Zbyteczne wyposażanie pojazdów jest kosztowne i nie przynosi praktycznych korzyści. W razie potrzeby wózki widłowe Linde mogą zostać doposażone także po zakupie.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.