Linde

Linde Partner

Magazyn o biznesie
Linde Partner jest wydawanym przez Linde Material Handling Polska bezpłatnym magazynem. Co kwartał czytelnik znajdzie w nim prezentacje Partnerów biznesowych naszej firmy. Pragniemy w ten sposób, skupiając się na działalności oraz osiągnięciach prezentowanych firm, umożliwić ich poznanie innym kontrahentom. W naszym magazynie znajdziecie również m.in. informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, informacje o interesujących rozwiązaniach stosowanych w logistyce, o najnowszych trendach w zarządzaniu i wiele innych zajmujących tematów. Ponadto dla odrobiny relaksu polecamy artykuły w sekcji Lifestyle, które pozwolą nam na małą odskocznię od trudów dnia powszedniego.
Zapraszamy do lektury!
Smart świat
Numer 1/2019
Smart świat
Wyobraźmy sobie, że przenosimy się do 1992 roku. Przed nami kilka zadań: wysłać wiadomość do przyjaciela, który znajduje się na drugim końcu świata, sprawdzić pogodę, kupić niedostępną w księgarni książkę i dotrzeć pieszo do interesującego nas muzeum w zupełnie obcym mieście. Jak zabrać się za ich wykonanie? Dziś odpowiedź jest oczywista – wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja. Mało kto pamięta, jakim wyzwaniem były te czynności kilkanaście lat temu. Właśnie tak bardzo zmieniła nasze życie inteligentna technologia.
pobierz
Nowy układ obiektów magazynowych
Numer 4/2018
Nowy układ obiektów magazynowych
W dzisiejszych czasach obracamy towarami znacznie szybciej, zwiększamy liczbę wysyłek, a zamówienia realizujemy przy mniejszej ilości zapasów. Udany układ magazynu musi spełniać określone cele – niezależnie od tego, jaki towar jest w nim składowany. Co powinniśmy rozważyć, gdy pojawi się konieczność zmiany pierwotnego układu obiektu lub gdy projektujemy nowy magazyn? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w najnowszym Temacie Numeru autorstwa Magdaleny Choquet, Dyrektor Działu Intralogistyki
w Linde MH Polska.
pobierz
Lean Management i zarządzanie firmą
Numer 3/2018
Lean Management i zarządzanie firmą
Zaraz po zakończeniu II wojny światowej japońska gospodarka zaczęła odczuwać dojmujący brak szeregu zasobów i wykwalifikowanych pracowników. Problemy te przyczyniały się do wdrażania różnych strategii, jednak okazało się, że jedną z najlepszych metod przeciwdziałania zaistniałej sytuacji była ta zaproponowana przez E. Toyodę. Podejście, które z powodzeniem stosował w biznesie, przejęło wiele metod, m.in. lean management, TPM, TQM, kaizen. Można dziś mówić o japońskim podejściu do zarządzania ukształtowanym właśnie przez te metody.
pobierz
Systemy magazynowe
Numer 1/2018
Systemy magazynowe
Magazyn to kluczowy element łańcucha dostaw, w związku z czym musi rozpocząć pracę w zaplanowanym terminie i bez żadnych problemów, abyśmy uniknęli dodatkowych kosztów i niezadowolenia klientów. O tym, od czego zacząć działania związane z powstaniem obiektu, na co zwrócić szczególną uwagę podczas jego tworzenia oraz jakich przy tym błędów musimy się wystrzegać, w najnowszym Temacie Numeru opowiada Szymon Kurnatowski, Doradca Techniczno-Handlowy ds. Systemów Regałowych w Linde MH.
pobierz
Archiwum Linde Partner

Kontakt prasowy

Katarzyna Zajkowska
+48 22 420 61 00
marketing@linde-mh.pl

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.