Linde

Linde Partner

Magazyn o biznesie
Linde Partner jest wydawanym przez Linde Material Handling Polska bezpłatnym magazynem. Co kwartał czytelnik znajdzie w nim prezentacje Partnerów biznesowych naszej firmy. Pragniemy w ten sposób, skupiając się na działalności oraz osiągnięciach prezentowanych firm, umożliwić ich poznanie innym kontrahentom. W naszym magazynie znajdziecie również m.in. informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, informacje o interesujących rozwiązaniach stosowanych w logistyce, o najnowszych trendach w zarządzaniu i wiele innych zajmujących tematów. Ponadto dla odrobiny relaksu polecamy artykuły w sekcji Lifestyle, które pozwolą nam na małą odskocznię od trudów dnia powszedniego.
Zapraszamy do lektury!
Systemy magazynowe
Numer 1/2018
Systemy magazynowe
Magazyn to kluczowy element łańcucha dostaw, w związku z czym musi rozpocząć pracę w zaplanowanym terminie i bez żadnych problemów, abyśmy uniknęli dodatkowych kosztów i niezadowolenia klientów. O tym, od czego zacząć działania związane z powstaniem obiektu, na co zwrócić szczególną uwagę podczas jego tworzenia oraz jakich przy tym błędów musimy się wystrzegać, w najnowszym Temacie Numeru opowiada Szymon Kurnatowski, Doradca Techniczno-Handlowy ds. Systemów Regałowych w Linde MH.
pobierz
Linde Safety Scan - Bezpieczny przepływ materiałów
Numer 1/2018
Linde Safety Scan - Bezpieczny przepływ materiałów
Linde MH od lat przeznacza część budżetu Działu Badań i Rozwoju na poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie projektów zwiększających bezpieczeństwo użytkowania produkowanego przez siebie sprzętu, pragnąc, by zadania w przedsiębiorstwach wykonywane były sprawnie i bez żadnych przerw. Rezultatem tego jest nasz nowy program doradczy SafetyScan opracowany we współpracy z Klientami. O jego specyfice przeczytamy w najnowszym Temacie Numeru autorstwa Magdaleny Choquet – Dyrektor Działu Intralogistyki w Linde MH Polska.
pobierz
Jak prowadzić skuteczne negocjacje?
Numer 4/2017
Jak prowadzić skuteczne negocjacje?
Konflikt interesów i wzajemnie wykluczające się cele – jak w takiej sytuacji dojść do kompromisu? Rozwiązanie, które byłoby satysfakcjonujące dla każdej ze stron, zależy od kilku czynników, m.in. warunków, w jakich toczą się rozmowy, rodzaju problemu, z jakim strony muszą się wspólnie zmierzyć, czy wreszcie doświadczenia negocjatora. Co zatem zrobić, by dojść do kompromisu? O nie zawsze łatwej sztuce negocjacji opowiada Kinga Kosiba z firmy Immoquee.
pobierz
Potencjał automatyzacji w intralogistyce
Numer 2/2017
Potencjał automatyzacji w intralogistyce
Kiedy zaczynamy rozważać automatyzację procesów? Mówiąc najprościej: wtedy, gdy niezbędna staje się duża wydajność oraz szybkość wykonywania operacji z jednoczesnym naciskiem na bezbłędne realizowanie zadań. Jakie daje szanse i jakie wyzwania stawia przed nami wprowadzenie automatyzacji do centrum dystrybucyjnego? Te i inne zagadnienia o automatyzacji porusza Magdalena Choquet – Dyrektor Działu Intralogistyki w LMH Polska.
pobierz
Archiwum Linde Partner

Kontakt prasowy

Katarzyna Zajkowska
+48 22 420 61 00
marketing@linde-mh.pl

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.