Linde

Linde Partner

Magazyn o biznesie
Linde Partner jest wydawanym przez Linde Material Handling Polska bezpłatnym magazynem. Co kwartał czytelnik znajdzie w nim prezentacje Partnerów biznesowych naszej firmy. Pragniemy w ten sposób, skupiając się na działalności oraz osiągnięciach prezentowanych firm, umożliwić ich poznanie innym kontrahentom. W naszym magazynie znajdziecie również m.in. informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, informacje o interesujących rozwiązaniach stosowanych w logistyce, o najnowszych trendach w zarządzaniu i wiele innych zajmujących tematów. Ponadto dla odrobiny relaksu polecamy artykuły w sekcji Lifestyle, które pozwolą nam na małą odskocznię od trudów dnia powszedniego.
Zapraszamy do lektury!
Czas na rower
Numer 1/2017
Czas na rower
Wprawdzie zagorzałym cyklistom nie straszna nawet jesienno-zimowa aura i na swoich jednośladach pedałują przez cały rok, tak dla wielu z nas właśnie teraz zaczyna się najlepszy czas na rowerowe przejażdżki. O tym, jak właściwie przygotować do sezonu zarówno rower, jak i własne ciało, co założyć na przejażdżkę, dlaczego warto przemierzać Jurę na dwóch kółkach oraz jakie korzyści płyną z regularnych rowerowych eskapad opowiada Katarzyna Zajkowska.
pobierz
Wózek pod kontrolą
Numer 4/2016
Wózek pod kontrolą
W ostatnim numerze Linde Partnera pisaliśmy o sztuce nowoczesnego magazynowania w epoce Logistyki 4.0 oraz wykorzystywanych do tego technologiach. Teraz pragniemy przedstawić nasze rozwiązanie przystosowane do efektywnej optymalizacji floty wózków. O CtrlFleet – innowacyjnym systemie, który będzie utrzymywał Wasze wózki zawsze pod kontrolą – opowiada Grzegorz Napolski.
pobierz
Nowoczesne rozwiązania logistyczne w magazynach
Numer 3/2016
Nowoczesne rozwiązania logistyczne w magazynach
Sprawniej, dokładniej i na czas – to dewiza współczesnej logistyki magazynowej. Rynek wymusza szybsze działania, produktów jest coraz więcej, a magazyny sukcesywnie się rozrastają. Usprawnienie operacji magazynowych i transportowych staje się więc koniecznością, na szczęście niezbędne do tego narzędzia zapewnia technologia, dzięki której współczesny magazyn podlega stopniowo coraz większej automatyzacji i informatyzacji.
pobierz
Rewolucja 4.0 już się zaczęła
Numer 2/2016
Rewolucja 4.0 już się zaczęła
Czwarta rewolucja przemysłowa staje się faktem. Nowatorskie rozwiązania, jakie ze sobą niesie, nie omijają również logistyki. Zorganizowane przez Linde w maju bieżącego roku wielkie wydarzenie – druga edycja World of Material Handling – stanowiło wyjątkową okazję do zapoznania się z głównymi zagadnieniami nowoczesnej intralogistyki. Indywidualizacja, łączność, innowacyjne systemy zarządzania energią oraz automatyzacja to te aspekty, które mają swoje odzwierciedlenie w najnowszych rozwiązaniach i produktach Linde.
pobierz
Archiwum Linde Partner

Kontakt prasowy

Malwina Radzka +48 22 420 61 00
Email: marketing@linde-mh.pl