Linde

Testowanie

Przykład: Test uderzenia z góry
Przed rozpoczęciem produkcji każdej serii wózków Linde Material Handling przeprowadza liczne testy. Jednym z nich jest ‘Test uderzenia z góry’, tzw. ‘Impact Drop Test’. Przeprowadzamy go od 25 lat. Polega on na tym, że w zależności od rodzaju pojazdu, spuszcza się ciężar o wadze do 1.7 tony, z wysokości 2.5 metra na dach wózka widłowego. Według przepisów prawa, dach nie powinien się ugiąć bardziej niż 250 milimetrów nad kierownicą. Takie osiągnięcie jednak nas nie zadowala. Zgodnie z naszymi zaostrzonymi standardami deformacja dachu może wynieść jedynie kilka centymetrów!
Korzyści dla ludzi
Wózek widłowy Linde zapewnia niespotykane bezpieczeństwo w razie wypadku. Stabilny kokpit wytrzymuje uderzenie nawet najcięższego ładunku, dzięki czemu unika się obrażeń ciała. Dzięki temu opreator wózka czuje się w nim bezpiecznie.
Korzyści dla środowiska
Wysokie standardy bezpieczeństwa i jakość naszych produktów pomagają unikać wypadków. Chronią one ludzkie życie. Dodatkowo, zapewniają one oszczędne wykorzystanie surowców naturalnych. Zdolności przeładunkowe i okres użytkowania naszych pojazdów wciąż wzrastają, podczas gdy zużycie części zamiennych maleje.
Czy to się opłaca?
Zdrowie i bezpieczeństwo są podstawowymi wymogami skutecznej pracy. Operatorzy, którzy czują się bezpiecznie, mogą się w pełni skoncentrować na swojej pracy. Wykonują powierzone im zadania do 10 procent wydajniej. Zwiększenie bezpieczeństwa oznacza również wolność od dodatkowych kłopotów oraz od potrzeby zakładania specjalnych uniformów do pracy w wózku widłowym – kolejny czynnik, który sprawia, że nasze pojazdy są warte swojej ceny.

Nasz serwis używają plików cookies. Klikając „Akceptuję” lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies Linde Material Handling Polska sp. z o. o..

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.